INDUKTÍVNE SNÍMAČE | INDUKČNÉ SNÍMAČE
INDUKTÍVNE SNÍMAČE | INDUKČNÉ SNÍMAČE
skcsendehupl
induktívne snímače

separator

 Sme malá slovenská rodinná firma, ktorej vznik sa píše už od roku 1990.

Na trhu sme už dobrých 30 rokov. Začínali sme s výrobou senzorov pre českú firmu  Preciosa  vo veľmi skromných podmienkach. Dnes nájdete v našej ponuke viac ako 400 rôznych typov senzorov, v rôznych veľkostiach kruhových i hranatých profilov a výrobky rôznych typov, vyhotovení a variant pre všeobecné využitie v priemyselnej automatizácii.

Priorita firmy:

Kvalita a spokojnosť, t.j. vychádzať v ústrety každému zákazníkovi s požiadavkou nielen už navrhnutého senzora, ale vytypovaním a vyrobením tzv. Senzora na mieru. To znamená, že nám zákazník zadefinuje svoje požiadavky, podmienky a prostredie, kde by sa mal daný senzor nachádzať a na čo by mal slúžiť  a my mu navrhneme a vyrobíme senzor podľa jeho potrieb. Preto je dobré vždy komunikovať o detailoch, zvlášť ak sa jedná o atypický prípad.

V nemalej miere je potrebné spomenúť aj jedinečnosť kvality našej výroby, a to nielen čo sa týka sériovej, s veľkými množstvami, ale dokážeme vyhovieť každej požiadavke na výrobu aj jedného kusa senzora, čo je dnes pri výrobe senzorov veľmi vzácne. Svedčí o tom takmer nulová reklamácia a ak nejaká vznikla, tak väčšinou zlým vytypovaním alebo umiestnením senzorov do nevhodného prostredia rôznych napäťových a klimatických podmienok u odberateľa.

Filozofia firmy:

Pri výrobe našich výrobkov sa zameriavame aj na dodržiavanie hlavných zásad ochrany prírody, aj z tohto dôvodu sa firma presťahovala z mesta na vidiek, kde fungujeme už 7 rokov. Sme nefajčiari a snažíme sa dávať veciam, ktoré využívame druhú šancu. Preferujeme spôsob života, ktorý sa týka všetkých udržateľných, etických a praktických spôsobov myslenia i konania prostredníctvom neustáleho zavádzania malých zmien.

Sme lokálpatrioti a zakladáme si na kvalite vstupných materiálov a polotovarov, preto sa snažíme  vo veľkej miere spolupracovať hlavne so slovenskými i miestnymi dodávateľmi a subdodávateľmi, čo vedie v nemalej miere k našej nevýhode, tzn. vyššie vstupné náklady oproti lacným neraz nekvalitným tovarom pri kooperáciách s ázijskými dodávateľmi.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

FILTER TOVARU

qrcode

webnail

created by: Marek Sarvas - Stock Photography